Viime maanantaina tarjosin asiakkaalle torstai-illaksi aikaa.
Ei kelvannut, sillä kiire vapun viettoon
Ihmetteli, kun seuraavaa aikaa tarjottelin heinäkuun alkuun 2010. Sanoin, että " kai se nyt par kuukautta kestää palautella yli 10 kk bileistä!"
(Ainakin itsellä menisi )
Edited By käppänä on 1245491768
Kainuun nopein hieroja ? (siis ei ammattimielessä, vaan arvelin huipuista, kun ripari-ikäisellä autolla 250 kmh + ja busalla loput, eli total 550 kmh ++) (ammattimielessähän olen varsinainen "slow hand" !!!
Hyvät jussinjatkot kaikille!! Oma saldo: Eilen kilpikulmasta 8 päiväsakkoa, ja tänään 18 päiväsakkoa 135@100kmh mopopoliisia vastaan.. PRKL.. :rocket 10 vuotta ilman sakkoja, ja nyt 2 päivän sisään kahdet.. Ostaisko kustomin, vai ajelisko vaan ykkösellä?
jummijammi kirjoitti:Hyvät jussinjatkot kaikille!! Oma saldo: Eilen kilpikulmasta 8 päiväsakkoa, ja tänään 18 päiväsakkoa 135@100kmh mopopoliisia vastaan.. PRKL.. :rocket 10 vuotta ilman sakkoja, ja nyt 2 päivän sisään kahdet.. Ostaisko kustomin, vai ajelisko vaan ykkösellä?
Eihän se rahanmeno, mutta seuraavan vuoden saa olla sydän kintaan peukalossa..... pikku hölömöys ja pääsee jalkamieheksi.
Itsellä käväsi tuuri toisin perin. Sanotaanko näin, että "aukaisin konetta" pari kiloooometriä ja seuraavalla suoralla nopeuden ollessa jopa alle sallitun oli x-risteyksessä henkihaistokokeet. Puhtaat nollat (tietenkin) ja turvallisen matkan toivotusten kera matka jatkui
Kainuun nopein hieroja ? (siis ei ammattimielessä, vaan arvelin huipuista, kun ripari-ikäisellä autolla 250 kmh + ja busalla loput, eli total 550 kmh ++) (ammattimielessähän olen varsinainen "slow hand" !!!